JEDZ

Czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal...

Moderator: Janosik

ODPOWIEDZ
asia_b
Posty: 141
Rejestracja: 13 stycznia 2009, o 13:00

JEDZ

Post autor: asia_b » 31 sierpnia 2017, o 09:43

Witam,
czy w zamówieniach społecznych powyżej 750 000 euro oświadczenie wykonawca składa w formie JEDZ, czy może być w formie uproszczonej?

Grzegorz B.
Posty: 5602
Rejestracja: 4 września 2008, o 12:09
Kontakt:

Re: JEDZ

Post autor: Grzegorz B. » 1 września 2017, o 08:15

Zamawiający nie ma obowiązku tego wymagać.
Grzegorz Bednarczyk w szponach zamówień

asia_b
Posty: 141
Rejestracja: 13 stycznia 2009, o 13:00

Re: JEDZ

Post autor: asia_b » 1 września 2017, o 10:58

Dziękuję. Tak mi się wydawało, bo w przepisach dotyczących zamówień społecznych nie ma bezpośrednio odwołania do art. 25a.

ODPOWIEDZ