oferta po terminie

Ustawy Pzp nie stosuje się do zamówień i konkursów, których wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 30 000 euro

Moderator: Janosik

ODPOWIEDZ
Margota
Posty: 367
Rejestracja: 24 czerwca 2016, o 08:27

oferta po terminie

Post autor: Margota » 26 marca 2019, o 13:11

Witam. Oferta dotyczy dostawy środków czystości. Oferty miały wpłynąć do 10:30. Niestety jedną z nich kurier dostarczył dopiero o 12:40. Jest to postępowania małe do 40.000 tys. zł, którego nie ogłaszamy na BIP. Czy przed odesłaniem oferty mogę ją otworzyć i chociaż zerknąć na ceny? Czy postąpić tak jak w art. 84 ust.2 ustawy Pzp?

Ten temat ma 3 odpowiedżi

Musisz być zarejestrowanym i zalogowany użytkownikiem aby przeglądać odpowiedzi w tym temacie


Zarejestruj się Zaloguj się
 
ODPOWIEDZ